Rihanna.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna.....

Dobrodosli na forum ! Regujte se i imajte puno postova!!! Vasi admini
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!

Ići dole 
+7
*Rihanna's_biggest_faN*
saliz
katarina
space girl
Ivonna
luka95
...Rihanna...=)
11 posters
AutorPoruka
...Rihanna...=)
Nowi chlan
Nowi chlan
...Rihanna...=)


Broj poruka : 26
Godina : 29
Lokacija : ...Beograd...
Datum upisa : 07.04.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 9:09 am

Da li ste culi za to?
Tako pise u novom broju casopisa Bravo!
Sta mislite o tome?
Meni su oni bas sladak par! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
luka95
Nowi chlan
Nowi chlan
luka95


Broj poruka : 85
Godina : 28
Lokacija : munzekonza
Datum upisa : 07.02.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 1:56 pm

Culi smo!!!Bash su slatki,golupcici!!!
lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://jj4ever.5forum.net
Ivonna
Nowi chlan
Nowi chlan
Ivonna


Broj poruka : 57
Datum upisa : 27.03.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimePon Apr 14, 2008 3:54 am

slatki su zajedno...
Nazad na vrh Ići dole
space girl
Moderator
Moderator
space girl


Broj poruka : 806
Datum upisa : 13.01.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimePon Apr 14, 2008 5:15 am

a,ne verujem ja to,dok ne prikazzu i izjave oboje,ne verujem....pa,chris je demantovao u blicu to..e,i da,pa zamislite da neko slika vas i vasheg najboljeg druga i objavi to,..ma,dajte molim vas
Nazad na vrh Ići dole
katarina
Pochasni chlan 4uma
Pochasni chlan 4uma
katarina


Broj poruka : 379
Datum upisa : 02.02.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimePon Apr 14, 2008 5:32 am

Slatki su stvarno.....Ali otkud znam sta je od toga istina?? Mislim, bilo bi extra da je to stvarno tacno! Ako su zajedno-sooper, ako ne-nista...
Nazad na vrh Ići dole
saliz
Moderator
Moderator
saliz


Broj poruka : 237
Godina : 29
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 02.02.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimePon Apr 14, 2008 6:56 am

Potpuno se slazem sa tobom Kathy!Drago mi je i ako su prijatelji a i ako su momak i devojka...
Nazad na vrh Ići dole
*Rihanna's_biggest_faN*
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
*Rihanna's_biggest_faN*


Broj poruka : 218
Godina : 29
Datum upisa : 31.03.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimePon Apr 14, 2008 7:22 am

to se zna jos odavno... rihanna Bas su sweet!
Nazad na vrh Ići dole
space girl
Moderator
Moderator
space girl


Broj poruka : 806
Datum upisa : 13.01.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimePon Apr 14, 2008 10:59 am

ma,ne zna se...
Nazad na vrh Ići dole
katarina
Pochasni chlan 4uma
Pochasni chlan 4uma
katarina


Broj poruka : 379
Datum upisa : 02.02.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 4:32 am

Evo tog texta iz BRAVO-a!

Chris Brown ekskluzivno
Progovorio Rihannin frajer!

Ceo svet nagađa: šta se dešava između njega i Rihanne?

Nema greške: to je zaista Chris!


BRAVO je zakazao susret sa Chrisom Brownom! Pred vama je ekskluzivni razgovor...
Ove slike govore više nego što bi oni sami bili spremni da nam kažu! Rihanna (20) i Chris Brown (18) pravi su par iz snova! Zajedno idu na kupanje, on joj namešta bikini, nosi je po bazenu. Ne odvajaju se ni na minut! Otuda i ovaj blaženi osmeh, tako se smejulje samo zaljubljeni! BRAVO ih je prvo uhvatio na odmoru na Jamajci, a sada i u nežnom milovanju tokom Fashion Weeka u Parizu. Chris joj je u Gradu ljubavi poklonio 20-karatni dijamantski prsten uz očekivano pitanje, ali Rihanna mu nije odmah odgovorila, želeći još malo da razmisli pre nego što kaže konačno "da". Ovo je ljubavna priča godine. BRAVO je želeo da sazna nešto više o zaljubljenim golupčićima i dogovorio sastanak sa r'n'b superzvezdom Chrisom Brownom u Berlinu tokom njegove mini-turneje po Nemačkoj.
Ovo je eksluzivni razgovor! Chris se smeje od uha do uha, ali već na početku zamuckuje...
"Sledeće pitanje", moli u neprilici. Džentlmen čuva tajne svoje drage, što samo potvrđuje koliko mu je stalo do nje. Ali, po sjaju u njegovim očima kada govori o Rihanni, jasno nam je šta se tu dešava. Pun pogodak! Svake dve sekunde proverava na svom mobilnom telefonu BlackBerry da li je stigla neka poruka, a kada on zazvoni, izvinjava se i izlazi iz prostorije. Razgovara sa svojom RiRi (Rihannin nadimak) i zvuči kao da se konsuktuje sa njom: "Da priznamo ili ne...?" Vraća se i nama je jasno da su odlučili da njihova ljubav i dalje treba da ostane tajna. "Veoma sam romantičan...", priznaje Chris. "Ako mi je stalo do devojke, totalno se raznežim, izvodim je na večere uz sveće i rado joj poklanjam cveće i nakit." Kao večni dokaz ljubavi, istetovirao je na vratu istu zvezdu kakvu ima i njegova draga. Kako slatko! Ne deluje uopšte kao mačo tip, već pre kao neko ko razume žene. "Nikad se ne pretvaram, imao sam svega tri devojke, ali nisam mekušac", kaže on i dodaje: "Rekao bih da sam zlatna sredina". A izgleda da je Rihannu baš to privuklo. "Potreban mi je frajer koji je pun razumevanja, ali istovremeno cool i sa kojim mogu mnogo da se smejem. Da deluje pomalo kao mačo tip, ali da se u mojim rukama topi od nežnosti", priznala je ona nedavno u intervjuu za BRAVO. Ovaj opis savršeno odgovara Chrisu. "Volim odvažne devojke!", dodaje Chris.
Rihanna je odrasla uz dvojicu mlađe braće - Rorreyom i Rajadom, i uvek je bila pomalo muškobanjasta. A čak su i životne priče ovih golupčića slične. Oboje su još kao tinejdžeri postali velike zvezde i imali veoma teško detinjstvo. Njen otac bio je zavisnik od droge, a njegov očuh bio je ekstremno nasilan i plašila ga se cela porodica, a majku je tukao. Sve su to okolnosti sa kojima se nije lako izboriti u tinejdžerskom dobu, pa je lakše kad se teška iskustva mogu podeliti sa nekim ko će te razumeti. Čini se da su njih dvoje zaista srodne duše. Zato verujemo Chrisu svaku reč kada u svojoj novoj pesmi "With you" peva: "Kada sam sa tobom, nije mi potreban novac ni automobili. Devojko, ti si moje srce!" Tačno znamo na koga misli u ovoj pesmi. Njegova ljubav prema Rihanni toliko je velika da ovaj hot frajer odoleva svim izazovima šoubiznisa. Nekoliko dana kasnije BRAVO je slavio sa Chrisom i njegovim plesačima u minhenskom hiphop klubu "2Rooms", gde su mu u VIP separeu predstavljane najlepše devojke, ali umesto da flertuje, on je svakih nekoliko sekundi proveravao svoj BlackBerry...



Evo i jedne slike...

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! 8zpncw
Nazad na vrh Ići dole
katarina
Pochasni chlan 4uma
Pochasni chlan 4uma
katarina


Broj poruka : 379
Datum upisa : 02.02.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 4:47 am

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! 2hzs5y0
Nazad na vrh Ići dole
sandra
Nowi chlan
Nowi chlan
sandra


Broj poruka : 14
Datum upisa : 15.03.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 6:05 am

ma bas su slatki zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
*Rihanna's_biggest_faN*
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
*Rihanna's_biggest_faN*


Broj poruka : 218
Godina : 29
Datum upisa : 31.03.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 6:27 am

space girl ::
ma,ne zna se...

e, oni su vidjeni prvi put zagrljeni kada se rihanna tek pojavila na sceni... :music: od tada su ih sve cesce paparaci hvatali zajedno ne pricaj
Nazad na vrh Ići dole
Ivonna
Nowi chlan
Nowi chlan
Ivonna


Broj poruka : 57
Datum upisa : 27.03.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 11:59 am

ima i dosta slika na kojima se ljube i grle... I love you
Nazad na vrh Ići dole
katarina
Pochasni chlan 4uma
Pochasni chlan 4uma
katarina


Broj poruka : 379
Datum upisa : 02.02.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 12:21 pm

Da..Ja sam postavila onu gde su u bazenu!
Nazad na vrh Ići dole
*zvezdica*
Nowi chlan
Nowi chlan
*zvezdica*


Broj poruka : 52
Datum upisa : 12.04.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 12:29 pm

preslatki su,kao stvoreni jedno za drugo.izuzev visine,malo je nizi od nje! Wink
Nazad na vrh Ići dole
space girl
Moderator
Moderator
space girl


Broj poruka : 806
Datum upisa : 13.01.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 3:11 pm

hahahahahha
Nazad na vrh Ići dole
*Rihanna's_biggest_faN*
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
*Rihanna's_biggest_faN*


Broj poruka : 218
Godina : 29
Datum upisa : 31.03.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 7:49 am

*zvezdica* ::
preslatki su,kao stvoreni jedno za drugo.izuzev visine,malo je nizi od nje! Wink

pa dobro...neka cucne... rihanna
Nazad na vrh Ići dole
rebel
Nowi chlan
Nowi chlan



Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.01.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 10:00 am

ma sweet su
Nazad na vrh Ići dole
M!X
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
M!X


Broj poruka : 219
Godina : 30
Datum upisa : 02.04.2008

RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 11:53 am

da,ali ce ipak morati da cucne! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Empty
PočaljiNaslov: Re: RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!   RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
RIHANNA SE SMUVALA SA CHRIS BROWNOM?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rihanna....TRUDNA?
» Rihanna 4um
» Rihanna game
» Rihanna chat
» Rihanna vs Jay-Z & Beyonce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rihanna..... :: O Rihanni :: Ostalo-
Skoči na: