Rihanna.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna.....

Dobrodosli na forum ! Regujte se i imajte puno postova!!! Vasi admini
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Rihanna vs Jay-Z & Beyonce

Ići dole 
+2
*zvezdica*
M!X
6 posters
AutorPoruka
M!X
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
M!X


Broj poruka : 219
Godina : 30
Datum upisa : 02.04.2008

Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 3:27 am

Kupim ja tako novi Bravo(br 142) kad na naslovnoj nasa Riri i naslov ''Jadna Rihanna : Jay-z and Beyonce su je odbacili'' brzo okrenem tu stranicu i imam sta i da vidim,pise da se Jay-Z posvadjao sa Rihannom zbog Beyoncine ljubomore,te da je nisu ni pozvali na vencanje(za koje je uzgred saznala iz novina).Sve u svemu Riri govori da se oseca odbaceno ,a naravno problem je isti:Da li je nesto bilo izmedju nje i JayZ-a,a to najbolje opisuje sledeci odlomak iz doticne reportaze:


''Trougao Jay-Z,Beyonce i Rihanna vec odavno je tema u krugu poznatih.Dilema glasi:da li je Jay-z imao nesto s Rihannom?Da li mladjana pevacica zeli da rastavi par iz snova?Pretpostavki je bilo mnogo.Cinjenica je da je Rihanna stajala izmedju Jay-z-ja i Beyonce i da se dve devojke nisu podnosile.''Cenim Beyonce kao umetnicu,ali nas dve nikada necemo biti prijateljice.''izjavila je jednom Rihanna.Beyonce je pokusala da prikrije svoju ljubomoru,ali se razotkrila u svojoj numeri ''Ring the alarm'',drugom singlu sa albuma ''B'' day (2006) ''And the tought of you just touchin' her is what I hate the most''(''Pomisao na to da je dodirujes nesto je sto ja najvise mrzim'').....Rivalstvo izmedju dve r'n'b kraljice unistilo je prijateljstvo izmedju Rihanne i Jay-z-ja''


Jos pise i da kada je dobila nagradu za Umbrellu ona mu se bacila u zagrljaj i to pred Beyonce a on joj porucio ''Nemoj nikad vise tako da me izblamiras pred mojom verenicom''.Sigurno tezak udarac za nju nakon svega sto su prosli,i jos kad se na to doda cinjenica da je na turneju poveo Mary J. Blidge (36) umesto nje, postaje jasno zasto Rihanna u ''Take a bow'' kaze ''You put on quite a show,really got me goin''('Priredio si mi pravi sou koji me je pokrenuo,ali sada odbij'').Ovom pesmom se verovatno oprasta od svog bivseg mentora i drugog oca,i sve to zbog Beyonce,nije da je krivim, ali ona ocigledno nije mogla da shvati da izmedju Rihanne i Jay-z-ja nikada niceg nije bilo,ili pak ne moze da se pomiri sa cinjenicom da je Rihanna trenutno mnogo uspesnija od nje!



Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Rihann17
Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Rihann18
Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Beyonc13
Nazad na vrh Ići dole
*zvezdica*
Nowi chlan
Nowi chlan
*zvezdica*


Broj poruka : 52
Datum upisa : 12.04.2008

Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 8:44 am

sta li vide na tom JAY-Z-JUUUUU!!!!! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
sweet angel
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
sweet angel


Broj poruka : 227
Datum upisa : 15.01.2008

Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitimePet Maj 23, 2008 2:15 am

ma nije fora da li je on lep.newerujem da su se zato poswadjali...........
Nazad na vrh Ići dole
Dan!ca
Nowi chlan
Nowi chlan
Dan!ca


Broj poruka : 11
Godina : 33
Datum upisa : 28.04.2008

Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitimePet Maj 23, 2008 6:06 am

JAY-Z JE TAKOOOOOOOOOO LEPPPPPPPPP, a nije mi dobroooooo
Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Jay-z_10
Nazad na vrh Ići dole
saliz
Moderator
Moderator
saliz


Broj poruka : 237
Godina : 29
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 02.02.2008

Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitimePet Maj 23, 2008 2:55 pm

To kazuje da je Beyonce pokvarena...Ali i da Jay Z stvarno voli RiRi tj. da mu je ona stvarno najj drugarica on bi zamolio Beyonce da se skloni kad su u pitanju Rihanna...Tako da on ispada veci kreten od Beyonce...Ali on je ODVRATAAAN!!!Bolje da ona bude uz njenog Chris-a... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
M!X
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
M!X


Broj poruka : 219
Godina : 30
Datum upisa : 02.04.2008

Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 9:24 am

Slazem se s tobom,nije bio fer ni prema jednoj ni prema drugoj!Ali u buducnosti ce samo moci da se kaje sto se posvadjao s Riri!
Nazad na vrh Ići dole
isidora
Dolazish ponekad na 4um
Dolazish ponekad na 4um
isidora


Broj poruka : 118
Datum upisa : 05.04.2008

Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 2:20 am

i ja sam videla ali stvarno jadna Rihanna
Nazad na vrh Ići dole
saliz
Moderator
Moderator
saliz


Broj poruka : 237
Godina : 29
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 02.02.2008

Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitimeNed Maj 25, 2008 11:58 am

Da,u pravu si...Ali sa druge strane,nju bas zabole-da izvinete...xixixi...Ona uziva i bez njega kao sto mozemo da vidimo... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
M!X
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
M!X


Broj poruka : 219
Godina : 30
Datum upisa : 02.04.2008

Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitimePon Maj 26, 2008 2:43 am

Naravno,sad samo moze da bude srecna sto ga se otarasila!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Empty
PočaljiNaslov: Re: Rihanna vs Jay-Z & Beyonce   Rihanna vs Jay-Z & Beyonce Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rihanna vs Jay-Z & Beyonce
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rihanna 4um
» Anti Rihanna ?
» Rihanna + ???=LOVE
» Rihanna New Album
» Rihanna u ESMASU ???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rihanna..... :: O Rihanni :: Ostalo-
Skoči na: