Rihanna.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna.....

Dobrodosli na forum ! Regujte se i imajte puno postova!!! Vasi admini
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*Rihanna's_biggest_faN*
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
*Rihanna's_biggest_faN*


Broj poruka : 218
Godina : 29
Datum upisa : 31.03.2008

KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Empty
PočaljiNaslov: KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE!   KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Icon_minitimeUto Avg 19, 2008 10:07 am

JESTE kupili novi bravo???Tamo kazu da je njen spot distrubia uzasan i kako je navaono pukla itd...Jel imate bilo kakav komentar na to???
Nazad na vrh Ići dole
saliz
Moderator
Moderator
saliz


Broj poruka : 237
Godina : 29
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 02.02.2008

KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE!   KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 11:26 am

Ma seljaci,bre,spot je bas mocan i originalan!!!Bas su retardi!Iako volim bravo i uglavnom se slazem sa onim sto napisu,ali sad su bas preterali!A sto ne prebace tako nesto Merlinu Mensonu,a??!!Pa da ih pobije sve onim okom!!!LOLZ!Xxaxaxaxaxa Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~
Nowi chlan
Nowi chlan
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~


Broj poruka : 65
Lokacija : x~X~!!!!z@uWek EM0, Z@uwEk R0ck!!!!~X~x
Datum upisa : 05.07.2008

KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE!   KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 5:55 am

saliz ::
Ma seljaci,bre,spot je bas mocan i originalan!!!Bas su retardi!Iako volim bravo i uglavnom se slazem sa onim sto napisu,ali sad su bas preterali!A sto ne prebace tako nesto Merlinu Mensonu,a??!!Pa da ih pobije sve onim okom!!!LOLZ!Xxaxaxaxaxa Very Happy lol!
skroz je strasxno... ma bre koliko su zwezda snimili milion puta fore spotowe pa im nisxta ne kazu... i rihanna uopsxte nije poludela to su oni rekli samo zato sxto su ljubomorni jer su i pesma i spot originalni i extra... i sxta god da pisxu ne mogu joj nista!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad mnogo me nerwira taj brawo u poslednje wreme samo neki tracewi i lazi prestacu da ga kupujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
katarina
Pochasni chlan 4uma
Pochasni chlan 4uma
katarina


Broj poruka : 379
Datum upisa : 02.02.2008

KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE!   KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Icon_minitimePon Sep 01, 2008 10:11 am

Kada sam procitala ono u BRAVO-u, a posto tada nisam pogledala spot, mislila sam da je spot UZASAN! Pa, stvarno...ko to ne bi pomislio kad su ga onoliko iskritikovali??!! I kada sam videla spot imala sam skroz drugacije misljenje!! Vrh je, jako mi se svidja!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE!   KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KAKO su je samo izkritikovali u BRAVO-U...SVINJE!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako ste se regowali...?
» Kako vam se cini....
» kako da stavim avatar?
» kako da stavim avatar?
» Mail za BRAVO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rihanna..... :: O Rihanni :: Ostalo-
Skoči na: