Rihanna.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna.....

Dobrodosli na forum ! Regujte se i imajte puno postova!!! Vasi admini
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 HELLOOOOO!!!!!!!!!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~
Nowi chlan
Nowi chlan
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~


Broj poruka : 65
Lokacija : x~X~!!!!z@uWek EM0, Z@uwEk R0ck!!!!~X~x
Datum upisa : 05.07.2008

HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: HELLOOOOO!!!!!!!!!!!   HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 9:54 am

e caos ljudi de steee???? xexe... owako.... zowem se nina ali mozete me zwati chriss, a na netu sam poznata kao cool cat jer se skoro swuda tako potpisujem... imam 13 godina.... ziwim u okolini bg- a.... slusam rock najwishe znachi za to ziwim...... anjwishe tokio hotel, cinema bizarre, H.I.M, ewanescence, linkin park , RHCP i josh mnoge... obozawam i tehno muziku i naj DJ-ewi su mi benny benassi i benassi bross... znam da mislite da sam looda shto slusam tehno i da je to za loodake, ali shta cu... meni kazu da sam lujka na kwadrat (u dobrom smislu) pa onda nije ni chudo.... xexexexe lol! lol! lol! lol! ......... slusham i R&B i pop... i skoro swe ostalo ali samo STRANO!!!!!!! obozawam rihannu i bila sam na njenom koncertu!!! bilo je EEEXXXXTRA!!!!!!!!!!!! narodnjake i turbo folk ne podnosim!!!!! od toga se umire aaa xexexe........ .... pa eto mislim da bi to bilo neshto osnowno o meni....... pozz i kiss za swe i nadam se da cemo se lepo druziti!!!!!!!!........................... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
saliz
Moderator
Moderator
saliz


Broj poruka : 237
Godina : 29
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 02.02.2008

HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: HELLOOOOO!!!!!!!!!!!   HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Jul 21, 2008 8:59 am

Hej WELCOME!!! ja sam Lidija a i mjeni kazu da sam looda...xexexe...znaci,nisi jedina! Very Happy A i ja volim R n B i pop i rock a i house i trance!Meni su naj DJ evi benny benassi,bennasi bross,david gueta,david vendeta,skazi,i jos poooono...a volim i LP i RHCP,HIM jos poono...a najvise od svih volim FERGIE!!!!Pozz i kiss za tebe!WELCOME again! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~
Nowi chlan
Nowi chlan
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~


Broj poruka : 65
Lokacija : x~X~!!!!z@uWek EM0, Z@uwEk R0ck!!!!~X~x
Datum upisa : 05.07.2008

HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: HELLOOOOO!!!!!!!!!!!   HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Jul 25, 2008 11:38 am

nas dwe smo iste!!! ja sam looda za benny benassijem i benassi brosom a i ostali su extra narawno!!!!!!! obozawam H.I.M evanescence...ako nisi cxula za evanescence morasx pod hitno jako su mocan bend!!!! xexe... i cinema bizarre i th.. xexe... widim da cemo se lepo slagati... kiss frendi!!!!! p.s. imasx li msn>???
Nazad na vrh Ići dole
saliz
Moderator
Moderator
saliz


Broj poruka : 237
Godina : 29
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 02.02.2008

HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: HELLOOOOO!!!!!!!!!!!   HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Jul 25, 2008 3:45 pm

Joj,pa kako da ne cujem za Evanescence,msm ne slusam ih puno ali sam cula za njih,naravno...Omiljena od njih mi je Bring me to life...E imam msn ali mi sad nesto ne radi...cim ga popravim poslacu ti preko pm-a...Ok?Kiss 4 u to friend!!
Nazad na vrh Ići dole
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~
Nowi chlan
Nowi chlan
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~


Broj poruka : 65
Lokacija : x~X~!!!!z@uWek EM0, Z@uwEk R0ck!!!!~X~x
Datum upisa : 05.07.2008

HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: HELLOOOOO!!!!!!!!!!!   HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSub Jul 26, 2008 10:31 am

super!1!!!!i meni je naj pesma bring me to life!!!!!!! jedwa cekam da ti proradi msn! xxexe kisssssss!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: HELLOOOOO!!!!!!!!!!!   HELLOOOOO!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HELLOOOOO!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rihanna..... :: Welcome :: Dobrodoshli-
Skoči na: