Rihanna.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna.....

Dobrodosli na forum ! Regujte se i imajte puno postova!!! Vasi admini
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Chat za swe..... neregowani upadajte

Ići dole 
+12
katarina
saliz
Rihanna RULES-girly-girl
Marina-Rihanna
shizzy*
sweet angel
QueenCryBaby
Tasha&Dzoni
It's me....Maya
JoVaNa_RoCkS
space girl
XxZoRaNaxX
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
JoVaNa_RoCkS
Admin
Admin
JoVaNa_RoCkS


Broj poruka : 1308
Godina : 28
Lokacija : Belgrade
Datum upisa : 13.01.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 10:39 am

ne pisi post za postom!!!!!evo nista.....kod tebe???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.chat-forum.forumotion.com
saliz
Moderator
Moderator
saliz


Broj poruka : 237
Godina : 29
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 02.02.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 11:37 am

smaranje i tako.......sorry zaboravila sam to pravilo....Nema nas puno ovde Question
Nazad na vrh Ići dole
anchy
Gost




Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 9:51 am

ljudi kad cu dobit poruku da sam regovana jer kad sam se ja ikad regovala a nikad dobit poruku
Nazad na vrh Ići dole
MOLIM VA
Gost




Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 12:07 pm


forum je napravljen da strani korisnici i fanovi rbd-a mogu da razmene misljenje sa srpskim fanovima.....to je prvi forum na engleskom i molim vas da se regujete.......hvala unapred! smeshak
Nazad na vrh Ići dole
katarina
Pochasni chlan 4uma
Pochasni chlan 4uma
katarina


Broj poruka : 379
Datum upisa : 02.02.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 2:02 pm

A adresa???? Shocked Rolling Eyes Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Rihanna :)
Wolish owaj 4um
Wolish owaj 4um
Rihanna :)


Broj poruka : 353
Godina : 28
Lokacija : Barbados
Datum upisa : 11.02.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 2:47 pm

CAO!Ajde da promenimo temu...GRRRR...KAKO MRZIM SKOLU...i to sto moram da idem na takmicenje iz istorije , srpskog , fizike , i neko retardirano pisanje sastava(srpski)...i...hej Jovana...si isla na takmicenje iz istorije prosle godine....KOJA SI BILA...ja druga TIII??? Wink
Nazad na vrh Ići dole
#$l@ki#
Nowi chlan
Nowi chlan
#$l@ki#


Broj poruka : 91
Datum upisa : 11.03.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 3:39 am

KAKO UOPSTE MOZES DA SPOMILJES SKOLU....DANAS KONTROLNI IZ GEOGRAFIJE....MA MRZIM JE IMA DA DOBIJEM KECA KO WRATA.........
Nazad na vrh Ići dole
katarina
Pochasni chlan 4uma
Pochasni chlan 4uma
katarina


Broj poruka : 379
Datum upisa : 02.02.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 4:24 am

Stooo???? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Rihanna :)
Wolish owaj 4um
Wolish owaj 4um
Rihanna :)


Broj poruka : 353
Godina : 28
Lokacija : Barbados
Datum upisa : 11.02.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 5:02 am

da...STOOOO????? Surprised
Nazad na vrh Ići dole
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~
Nowi chlan
Nowi chlan
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~


Broj poruka : 65
Lokacija : x~X~!!!!z@uWek EM0, Z@uwEk R0ck!!!!~X~x
Datum upisa : 05.07.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimePon Jul 07, 2008 7:46 am

pa logicno.... nishta nije ucila heheh... ... hehehehhe.... shta se radi ljudi gde ste???????????
Nazad na vrh Ići dole
Rihanna :)
Wolish owaj 4um
Wolish owaj 4um
Rihanna :)


Broj poruka : 353
Godina : 28
Lokacija : Barbados
Datum upisa : 11.02.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimePon Jul 07, 2008 11:50 am

tu...na forumu...smaranje....! ZESCE
Nazad na vrh Ići dole
Jelena
Gost




Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Cao!   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 6:21 am

Cao!Zovem se Jelena i obozavam Rihannu i RBD.....Ko hoce da se dopisuje samnom neka pise na ovaj broj;0640781747
Forum je extra,sad cu da se regujem,samo me aktivirajte!
Nazad na vrh Ići dole
tia
Gost




Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimePon Avg 04, 2008 11:09 am

jebala vas sve rihanna
Nazad na vrh Ići dole
katarina
Pochasni chlan 4uma
Pochasni chlan 4uma
katarina


Broj poruka : 379
Datum upisa : 02.02.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimePon Avg 04, 2008 12:59 pm

Nemam nameru uopste da se svadjam, samo mi reci zbog cega to kazes?
Nazad na vrh Ići dole
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~
Nowi chlan
Nowi chlan
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~


Broj poruka : 65
Lokacija : x~X~!!!!z@uWek EM0, Z@uwEk R0ck!!!!~X~x
Datum upisa : 05.07.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeČet Avg 07, 2008 11:26 am

jednostawno zato sxto je prosta... ima toliko prostix ljudi da je to zaista newerowatno... ali meni nikada jedno nece biti jasno.... ZASXTO DOLAZE NA FORUM NEKE ZWEZDE AKO JE MRZE???????????????? to mi zaista nije jasno.....................................
Nazad na vrh Ići dole
R!H@nn@
Gost




Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 7:37 am

Dobar je 4um...samo mi se neswidja look 4uma...owa rihannina slika...inache extra!!!to ako mozete promenite!!! rihanna
Nazad na vrh Ići dole
isidora
Dolazish ponekad na 4um
Dolazish ponekad na 4um
isidora


Broj poruka : 118
Datum upisa : 05.04.2008

Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 6:08 am

kako je owde?
Nazad na vrh Ići dole
ana5ptt@
Gost




Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Zamisli zelju   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 4:37 pm

IGRA: Za ovu je igru vazno da ne varas Znam da zvuci glupo ali ne bih je prosljedivala da se i ja nisam iznenadila Na kraju igre ces se dobro nasmijati, naravno samo ako neces varati. Dakle ne gledaj sto pise unaprijed, vec polako red po red. Mozda ces se malo zbuniti kada budes usred igre ali samo ostani cool i nastavi dalje,iako ces mozda biti pod pritiskom ((kada trebas zapisati imena to obavezno moraju biti osobe koje poznajes)) Igra ce te stajati 3 minute zato se koncentriraj i odgovaraj na pitanja refleksivno i s osjecajem. Osoba koja mi je poslala tu igru tvrdi da su joj se zelje ispunile samo nakon 10 minuta. Sada uzmi list papira i nesto za pisati i polako red po red inace ces pokvariti igru. nemoj prerano pogledavati igru unaprijed jer ces je pokvariti 1.napisi u stupac brojeve od 1 do 11 & gt;. 2.ispred brojeva 1 i 2 napisi bilo koji broj ;>. 3.ispred brojeva 3 i 7 napisi imena osoba suprotnog spola Nemoj varati i gledati igru unaprijed &g t;>>4.is pred brojeva 4, 5 i 6 napisi neka imena( npr clanova obitelji, pri jatel je.) ; 5. napisi 4 naslova pjesama ispred brojeva 8, 9, 10 i 11 & gt; 6. i sad pozeli ne?to. sad slijedi objasnjenje. 1. ovu igru moras poslati broju osoba koji je jednak broju koji si napisao iza broja 2 2. osoba iza broja 3 je osoba koju volis 3. osoba iza broja 7 je osoba koja ti je draga ali nesto vise od prijateljstva jednostavno nije moguce. 4. na broju 4 je osoba s kojom si jako povezan 5. na broju 5 je osoba koju jako dobro poznaje? 6. osoba na broju 6 je tvoj sreconosa (luckystar) 7. pjesma n broju 8 se odnosi na osobu na broju 3 8. pjesma pod brojem 9 se odnosi na osobu pod brojem 7 9. pjesma pod brojem 10 te najbolje opisuje 10.pjesma pod brojem 11 najbolje opisuje tvoje osjecaje, tvoja razmisljanja o zivotu Posalji u slijedecih nekoliko minuta ovu igru desetak osoba i tvoja ce se zelja ispuniti, ako to ne ucinis dogodit ce se upravo suprotno, 10 ce te godina pratiti peh.
Nazad na vrh Ići dole
Twilight
Gost




Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 11:46 am

Molim vas regujte se na ovaj forum extra je narocito za sve fanove Roba Pattinsona i Tw ekipe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za swe..... neregowani upadajte   Chat za swe..... neregowani upadajte - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Chat za swe..... neregowani upadajte
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» pa UPADAJTE..!!!!!
» Rihanna chat
» CHAT-FORUM
» Vise pisete u temama za chat nego za Rihannu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rihanna..... :: Off topic :: Chat za swe-
Skoči na: