Rihanna.....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna.....

Dobrodosli na forum ! Regujte se i imajte puno postova!!! Vasi admini
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Shkola

Ići dole 
+11
Rihanna01
*~*Steffy*~*
Rihanna :)
Marina-Rihanna
*streetgirl*
space girl
!~Ana&Rihana~!
*~Rihanna 4ever*~
sweet angel
JoVaNa_RoCkS
XxZoRaNaxX
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
M!X
Swidja ti se 4um
Swidja ti se 4um
M!X


Broj poruka : 219
Godina : 30
Datum upisa : 02.04.2008

Shkola - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola   Shkola - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2008 10:29 am

Ja sam do sad uvek prolazio 5.00 osim u petom,a nadam se da cu i sad u osmom,bio sam drugi na takmicenju iz srpskog(mada ga uopste ne volim zbog nastavnice),a sada ide prijemni(uzas) a onda uzivancija! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rihanna :)
Wolish owaj 4um
Wolish owaj 4um
Rihanna :)


Broj poruka : 353
Godina : 28
Lokacija : Barbados
Datum upisa : 11.02.2008

Shkola - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola   Shkola - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 12:24 pm

ja sam do sada bila uvek 5.00 , Bila sam 1 na opstinskom iz istorije i 3 na gradskom.Na srpskom sam pukla kao i na fizici
Nazad na vrh Ići dole
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~
Nowi chlan
Nowi chlan
~X!Co0L Em0 r0ck g!rL!X~


Broj poruka : 65
Lokacija : x~X~!!!!z@uWek EM0, Z@uwEk R0ck!!!!~X~x
Datum upisa : 05.07.2008

Shkola - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola   Shkola - Page 2 Icon_minitimePon Jul 07, 2008 7:54 am

ja sam 5,00 uwek na kraju godine!!!!!!i sada sam, zzawrsila sesti sa 5,00!!!! ali ne idem na nikakwa takmicenja i swe sam odbijala shta su mi nudili,, jer jednom reciju JA MRZIM SKOLu!!!!!!! najwishe na swetu... ne podnosim nista u njoj osim mojih par drugarica..... uzasno mi je tamo... kao y zatworu.....i zato ja ucim samo da bih hto bolje prosla u ziwotu... i da budem neko i neshto a ne da rintam i cistim kancelarije kod nekog priwatnika!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
riri gone bad
Nowi chlan
Nowi chlan
riri gone bad


Broj poruka : 15
Godina : 28
Datum upisa : 08.12.2008

Shkola - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola   Shkola - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 6:13 am

pa dobro ja sam uwek bila odlichna...sada sam naredjala trojke iz srpskog,ali su mi ostale ocene 5 i 4...Najbolje mi ide muzicko i likovno :skola:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rihannasrbija.friendhood.net
riri gone bad
Nowi chlan
Nowi chlan
riri gone bad


Broj poruka : 15
Godina : 28
Datum upisa : 08.12.2008

Shkola - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola   Shkola - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 7:22 am

uf zabrljala sam totalno.stalno sam prolazila sa 5.oo a sad na owom prwom su imati 4 iz srpskog,4 iz matisha,3 iz historije,4 iz geografije,3 iz biologike tako da sam sve srozala.i josh mi debil dala 4 iz nemachkog i neda mi da popravljam a na tromesecju sam imala 5 i sad na pismenom dobila 4.GRRR!!!!
Znachi toooooliko ce mi biti grozna owa godina jer cu sad po ceo dan morati da uchim,uchim,uchim,jer znate kako je jednom vrlo dobar-uwek wrlo dobar...Moram brzo poprawiti swe,al su baxuzi nastawnici pa ne daju da se popravlja!!! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rihannasrbija.friendhood.net
Sponsored content





Shkola - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkola   Shkola - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Shkola
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rihanna..... :: Off topic :: Swe o wama-
Skoči na: